Меню літнього майданчика

А1 хромой меню летник
А1 хромой меню летник
А1 хромой меню летник
А1 хромой меню летник

Шановні гості, інформуємо Вас щодо обмежень, яких необхідно дотримуватися на час карантину для недопущення виникнення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

До наших закладів заборонений вхід без вдягнених засобів індивідуального захисту — респіратора або захисної маски (в т.ч. виготовлених самостійно). Також, до нашого закладу не допускаються особи, які мають симптоми гострих респіраторних захворювань — нежить, кашель, підвищена температура тіла тощо. Задля безпеки наших гостей, на вході ми здійснюємо безконтактне вимірювання температури всім відвідувачам, тож прохання поставитися з розумінням до заходів, що вживаються та встановлених обмежень.

У приміщеннях, де відбувається видача готових страв та/чи напоїв для самовивозу або для споживання їх на відкритих (літніх) чи сезонних майданчиках, в т.ч у прикасовій та касових зонах (надалі — торгівельних приміщеннях) обов’язковим є дотримання дистанції між особами не менше 1,5 м.
До торгівельних приміщень наших закладів допускаються гості у кількості не більшій, ніж 1 особа на 10 кв. м. Тому у разі, якщо Вам доведеться очікувати в черзі дозволу на вхід до торгівельних приміщень для отримання замовлення, прохання також дотримуватися дистанції не меншої, ніж 1,5 м.
У разі, якщо доведеться чекати в черзі для входу до приміщення, щоб скористатися санвузлами/пеленальними кімнатами, таке очікування допускається тільки ззовні приміщення з дотриманням дистанції 1,5 м.
На відкритих (літніх) та сезонних майданчиках допускається розміщення за одним столом не більше двох гостей (без урахування дітей до 14 років). Також, відстань між місцями для сидіння за сусідніми столами не може бути меншою, ніж 1,5 метри. Тому переміщувати столи та крісла (стільці) для сидіння на майданчиках для споживання їжі заборонено.