ПРАВИЛА УЧАСТІ У БОНУСНІЙ ПРОГРАМІ (далі – Правила)

При купівлі товарів у ресторації «У хромого Пола» учасники програми «Власний Рахунок» мають виняткову можливість отримувати бали бонусної програми мережі «Сільпо».

Розраховуючись за товар, надайте Вашу картку «Власного Рахунку» або «QR-код з мобільного додатку «Сільпо».

Бонус — це ваша персональна знижка на купівлю в «Сільпо», Le Silpo та «Сільпо» Voyage. Якщо ви накопичили від 1000 балів, 1 раз на 3 місяці Вам нараховується бонус. Скористатися ними можна протягом року. Бонуси можна використати в мережі «Сільпо» для зменшення вартості товарів протягом 1 (одного) року з моменту його нарахування.

Бали нараховуються за кожну витрачену гривню: 1 грн = 1 бал – за купівлю будь-якого товару.

Скануйте картку або QR-код з додатка та збирайте бали в закладах громадського харчування «У хромого Пола», «Мокрі Вуса», «Escobar», «Сільпо», Le Silpo та в партнерів програми. Використовуйте персональні пропозиції й отримуйте ще більше балів. Збирайте від 1000 балів – отримуйте бонус кожні 3 місяці!

Детально про умови програми «Власний рахунок» можна дізнатися за номером телефону гарячої лінії програми «Власний Рахунок»: 0 800 301 707 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів на території України), в куточках прав споживачів в магазинах Мережі «Сільпо», у мобільному додатку «Сільпо» та на сайті silpo.ua.

Більше інформації про програму «Власний Рахунок» за посиланням: https://silpo.ua/about/additional/vlasnyi-rakhunok»