ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ «ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТА» У КАФЕ «СІЛЬПО ФУД»

 1. «Подарунковий Сертифікат» має властивості попередньої оплати за товари, що будуть передані в майбутньому його предʼявникові, на суму, що дорівнює номіналу «Подарункового сертифіката». «Подарунковий Сертифікат» надає його пред’явникові право обміняти «Подарунковий Сертифікат» на будь-які товари з представленого асортименту в кафе «Старомак», «У хромого Пола», «Бодегіта дель Медіо» на території України, які належать ТОВ «СІЛЬПО-ФУД», за ціною, дійсною на момент отримання товарів. протягом строку дії «Подарункового сертифікату»,
 2. «Подарунковий Сертифікат» не є платіжним документом або цінним папером. «Подарунковий Сертифікат» випущений поліграфічним способом у формі картки, на зворотній стороні якої нанесений її штриховий код.
 3. «Подарунковий Сертифікат» можна придбати за готівкові кошти або шляхом безготівкового розрахунку.
 4. Номінал «Подарункового Сертифіката» вказується в гривнях та дорівнює його вартості. Номінали «Подарункових Сертифікатів»: «250 гривень», «500 гривень» та «1000 гривень».
 5. При придбанні «Подарункового Сертифіката» Покупець, окрім самого «Подарункового Сертифікату», отримує касовий чек на суму сплачених коштів, якщо інше не передбачено договором з Покупцем.
 6. Строк дії «Подарункового Сертифіката»: з моменту його придбання і до дати, зазначеної на «Подарунковому Сертифікаті».
 7. У випадку, якщо протягом строку дії «Подарункового Сертифіката» не буде реалізоване право на отримання товарів в межах номіналу «Подарункового сертифіката», то зобов’язання ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» щодо відпуску товарів в рахунок номіналу «Подарункового Сертифіката» припиняється, а сума, сплачена за «Подарунковий Сертифікат», залишається в розпорядженні ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» і поверненню не підлягає. Власник «Подарункового Сертифіката» втрачає право на його використання згідно з даними Правилами з 00:00 годин дати, наступної за останнім днем строку  дії «Подарункового сертифіката».
 8. «Подарунковий Сертифікат» може бути використаний тільки один раз. Для отримання товарів у межах номіналу «Подарункового Сертифіката» пред’явник повинен передати співробітнику кафе «Подарунковий Сертифікат». При реалізації права на отримання товарів Власник «Подарункового Сертифіката» не може використовувати картки програм лояльності кафе.
 9. На один рахунок можна застосувати тільки один «Подарунковий Сертифікат».
 10. «Подарунковий Сертифікат» не є іменним: використати «Подарунковий Сертифікат» може як особа, що особисто його придбала, так і будь-яка інша особа, яка пред’явила «Подарунковий Сертифікат» співробітнику кафе.
 11. Вартість товару повинна дорівнювати або перевищувати номінал «Подарункового Сертифіката». Якщо вартість товару перевищує номінал «Подарункового Сертифіката», його пред’явник доплачує різницю між номіналом «Подарункового Сертифіката» та вартістю товару готівковими коштами. Якщо вартість товару нижче за номінал «Подарункового Сертифіката», різниця його пред’явникові не компенсується.
 12. Обмін та повернення товарів, придбаних з використанням «Подарункового Сертифіката», здійснюються в загальному порядку, передбаченому чинним законодавством України.
 13. «Подарунковий Сертифікат» не підлягає поверненню та зворотньому обміну на грошовий еквівалент.
 14. У випадку втрати, «Подарунковий Сертифікат» відновленню не підлягає.
 15. Адміністрація кафе «Старомак», «У хромого Пола», «Бодегіта дель Медіо» залишає за собою право не приймати «Подарунковий Сертифікат» у випадку виникнення сумнівів щодо його дійсності або наявності пошкоджень «Подарункового Сертифіката», про що негайно повідомляється пред’явник останнього.
 16. Придбання «Подарункового Сертифіката» свідчить про:
  • — сплату Власником (пред’явником) «Подарункового Сертифіката» його вартості, зазначеної на лицьовій стороні «Подарункового Сертифіката» в якості номіналу «Подарункового Сертифіката»;
  • — згоду Власника (пред’явника) «Подарункового Сертифіката» з цими Правилами.
 17. Використаний «Подарунковий Сертифікат» залишається у співробітника кафе «Старомак», «У хромого Пола»,  «Бодегіта дель Медіо».