У хромого Пола

Ви — поціновувач пива, та під м’ясо, приготоване за традиційними чеськими рецептами? Часто збираєте друзів, щоб провести разом час під чарочку Бехеровочки? Вам — поза сумнівом в «Хромий Пол»!

Саме тут досягається той славнозвісний стан чеської пОгоди: особливий стан легкості, блаженства і внутрішнього комфорту, задоволення від насолоди чеською кухнею і, одночасно, щирого спілкування. Сотні дрібниць: статуеток, листівок і антикваріату, привезених з Чехії, доповнять почуття повного занурення в атмосферу чеської пивної і дозволять відчути її ні з чим не зрівнянний дух, що підкорює з першого разу.

Ми завжди готові радувати!

 alt= Любителів поїсти — дуже смачними стравами на компанію і приємною бонусною програмою. Ви що, ще не куштували вепрове коліно, печену качку або кралика на сметані? Швидше ж!

 alt= Любителів випити — корисною послугою cork-fee, а також чарочкою Бехеровки в подарунок до кожної гарячої страви (по середах!)

 alt= Любителів сучасних технологій — наявністю безкоштовного і завжди працюючого Wi-Fi. Як у ресторані, так і на літньому майданчику.

 alt= Гостей із діточками — розмальовками, олівцями і іграми, а також можливістю організації веселого свята.

 alt= Тих, що бажають добре відсвяткувати День народження — можливістю проведення банкетів та придбання подарункових сертифікатів.

 alt= Автомобілістів — наявністю парковки.
.
 alt= Прихильників відпочинку на свіжому повітрі — просторим (найзатишнішим у місті!) літнім майданчиком, що працює в теплу пору року!

… та багато чим іншим!